Lansering av våre egne BBQ Rubs
Historien:
Endelig er våre egne rubs lansert, disse har vi jobbet med i snart 1 år. Vi har smakt og brukt det meste av rubs på markedet, spesielt fra de store leverandørene og kjente pit masters i USA. Vi kan nevne Meat Church, Killer Hogs, KosmosQ, Heat riles og mange flere. Dette har gjort at vi har funnet det vi mener er de beste blandingene og de beste smakene, så har vi gjort de enda bedre.
Reisen:
Vi bestemte oss tidlig i prosessen at vi ikke skulle gå ned på kvalitet og vi skulle ikke gi oss før vi syns rub`en var perfekt, det ble mange prøver og smaking for å finne den perfekte blandingen. Det er viktig at råvarene også er av beste kvalitet og vi har heller valgt god kvalitet fremfor pris.
Design og innpakking:
Det var viktig at innpakkingen var fin, skilte seg ut men også var praktisk for alle BBQ elskere! Vi valgte å kjøre store bokser, så man slipper å gå tom raskt og ikke minst blir det billigere pr gram. Designet av label ønsket vi at skulle skille seg ut, men samtidig, tydelig være Big Boy BBQ.
Vi håper at disse faller i smak hos alle som prøver produktene og virkelig kjenner på smaken av de herlige rubsene. Vi jobber stadig med nye rubs og har mange ideer liggende klare.